26 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

Re: Vánoční soutěž 2008

ano, nejspise dame 30 otazek z prostredi T, ktere kazdy kdo chodi na web a/nebo sleduje serial a videl filmy bude vedet. Preci jen, nejsme charita, abychom davali ceny zadarmo smile

Zlej pes

27 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

2 Halajda: souhlasim.

2 Chrochtal: vite, me to docela vyhovovalo ... ale uprime, me je celkem jedno zda bude nejaka soutez, ceny apod. Na toto forum chodim sdilet sve nazory a postrehy ... ne si 4x poustet jeden dil, abych vedel jakou barvu spodniho pradla mela zrovna Cam na sobe nebo kolik chipsu celkem shltla mrgreen Ono to pak zavani dohady, ze to bylo v tomto dilu tak ci o onak a  :? ... ono to aktivitu zvedne, to je mi jasne, ale obavam se, ze kvalitu fora, lepe receno prispevku, to vyrazne neovlivni.

Napad chvalim, kazda iniciativa dobra a urcite oslovit sponzory neni zadna sranda. Ale myslim si, ze i kdyby zde bylo 1000 aktivnich uzivatelu, tak to ani vysilani v CR natoz v USA neovlivni (nove dily, film o filmu, propagacni predmety ... )

To ze je zrusena Download sekce asi chapu ... reseni, ze tim vyfiltrujete uzivatele od stahovacu. No, to je podle me ten spatny konec provazu - reseni ;-)

Ale jsou to jen me nazory ... a nikoho k nicemu nenutim smile

http://img187.imagevenue.com/loc386/th_81278_150x_S02E01_01_122_386lo.jpghttp://img217.imagevenue.com/loc452/th_81281_150x_S02E01_02_122_452lo.jpghttp://img209.imagevenue.com/loc106/th_81288_150x_S02E01_03_122_106lo.jpg

"Please, John. Please. I'm good now. Listen to me. I don't want to go. I'm sorry. That wasn't me. I'm fixed now. I ran a test. Everything's perfect. You can trust me... I love you! I love you, please. I love you, John, and you love me."
- Cameron Phillips -

28 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

hrm, ale nikdo nerikal, ze ambici je ovlivnit sledovanost. Vadilo by ti mit komunitu lidi, kteri maji radi stejny serial, muzes s nimi komunikovat sve nazory, cist zajimave clanky, hrat souteze, ziskavat nove vedomosti, cist treba povidky apod?

Ad sponzori - zatim jsou dva hlavni, uvidime co bude dal, kazdopadne Magicbox nas hodla podporovat informacemi, cenami do soutezi a clanky. jedname take s TV Prima.
Ani jeden z techto sponzoru by s nami nic nemel, kdybychom podporovali piratstvi.

A co se piratstvi jako takoveho tyce. Dneska kazdy vi, kde stahovat. tscc.cz nema byt dalsim webem kam chodi lide pouze pro linky, ale webem, co jsem popsal v prvnim odstavci.

jen malicky postreh - propagacni predmety? no kdybychom se ozvali drive, mohli jsme mit hezke privesky z us v podobe terminatori pracky a ne ty hnusne tuzky z plastu, co nabizi nektere e-shopy k dvd smile

Zlej pes

29 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

Komunita uz tu davno je ;-)

No ja to chapu ... ja rovnez, vim odkud sosat, ale radit pochopitelne nebudu mrgreen

Nahrane z dvd je piratstvi ... z TV take ? A ktery zakon to rika resp. paragraf ? :s

Privesek by byl fajn ...

Uvidime, jak se co zadari ... smile

http://img187.imagevenue.com/loc386/th_81278_150x_S02E01_01_122_386lo.jpghttp://img217.imagevenue.com/loc452/th_81281_150x_S02E01_02_122_452lo.jpghttp://img209.imagevenue.com/loc106/th_81288_150x_S02E01_03_122_106lo.jpg

"Please, John. Please. I'm good now. Listen to me. I don't want to go. I'm sorry. That wasn't me. I'm fixed now. I ran a test. Everything's perfect. You can trust me... I love you! I love you, please. I love you, John, and you love me."
- Cameron Phillips -

30 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

-ROOKiE- napsal:

Komunita uz tu davno je ;-)

No ja to chapu ... ja rovnez, vim odkud sosat, ale radit pochopitelne nebudu mrgreen

Nahrane z dvd je piratstvi ... z TV take ? A ktery zakon to rika resp. paragraf ? :s

Privesek by byl fajn ...

Uvidime, jak se co zadari ... smile

podle me nebude legalni uz jenom treba sdileni, ale zakon ti urcite nereknu. takze asi tak smile
a soutez by mohla byt fajn, teda pokud to nebude jak nekdo psal "pocet chipsu".
nemohlo by tam byt i treba neco z filmu?

31 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

tak tak, uvidime jak se zadari, spravne smile)

ano, komunita tu je, takze ji rozvijejme a to nejen v den, kdy vyjde novy dil a je tu hafo lidi na stahovani smile)) cili pretavit komunitu stahovacu fanousku na komunitu fanousku smile

pokud si stahnes ci nahrajes pro vlastni potrebu tak je to legalni, pokud siris nahravku, tak jsi mimo zakon. Tady se nejedna o stahovani a sdileni jako takove, ale o sdileni bez autorskeho prava k zdroji sdileni.

a krom legalniho rozmeru, je tu jeste rozmer eticky a moralni.

jj, spousta veci by byla fajn, tak si dej na jednu misku vah, zda chces mit odkazy, ktere najdes na milionu dalsich mist a na druhou misku vah si dej veci, ktere muzeme ziskat spolupraci se sponzory a dalsim rozvojem jako "nestahovaci" web a rekni, co u tebe prevazuje?

Zlej pes

32 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

Copyright chapu smile zajimalo me, jak to chapes ty ;-)

Etika a moralka jsou v dnesni dobe relativni a diskutabilni pojmy mrgreen pro nektere az prilis abstraktni ;-)

Odkazy samozrejme najdu i jinde ... tzn. ze byste meli opusit i tvoreni "TITULKU", ptz neprimo souhlasite a podporujete stahovani ... coz me i urcite ostatni dost zamrzi sad ... (v tom je ta RELATIVNOST pojmu ;-) )

Samozrejme jsem pro druhou, kvalitnejsi misku - tedy pro dobre fungujici web/forum fanousku TERMINATORu ... uvidime co spoluprace prinese ;-)

- Cameron Phillips -

33 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

tohle je forum na soutez, pokud neco potrebujes vysvetlit, klido pm

Zlej pes

34 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

ceny mame jiz od sponzoru dodany
soutez s nejvetsi pravdepodobnosti zapocne v pondeli
otazek pro soutezici bude 50 - jiz jsou hotovy

Zlej pes

35 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

uff, a kolik na to bude casu ?

- Cameron Phillips -

36 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

jen takovou technicko vecnou..
PROC sou mazany me prispevky?
nerikam ten jeden v jine sekci..ktery byl z vetsi casti OT (mohli ste nechat aspon tu cast kera OT nebyla angry
ALE i tady? sakra dyt ten prispevek byl K TEMATU! a byl to muj nazor, navic ani nebyl vulgarni a tak vubec..
OCIVIDNE vetsina veci byla v tom prispevku pravda a neci ego to neuneslo a nez aby se tomu postavil tak to smazal...

BTW: dalo mi to fakt hodne casu to napsat..
a tim ze ste to smazali (ani nepresunuli ale proste smazali)
ste u mne fakt jako forum dost kleslo.. a demokracie se zde jaksi totalne vytraci

angry

Rejža svým vlastním drápkem:)

37 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

smazal jsem je ja
a NEBYL k tematu, stejne jako neni vetsina tvych prispevku. Pokud beres k tematu to, ze obsahove se z 20% tyka topicu a zbytek jsou reci mimo misu a napadani, tak ja ne.
a me ego s tvymi prispevky nema problem
tento tvuj prispevek je taky off

Zlej pes

38 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

To chrochtal:

Ale mohl si ten příspěvek přesunout do OT a ne to hned smazat. Promiň-je to jen můj názor, ale s tvým příchodem se tu začali dít věci-mazání příspěvků, strašně moc změn a inovací podle tebe, zrušení sekcí.Začal si tady normálně diktovat. Nevím co za tím vším je, že se ti tady začali staří admini klanět a dělat vše podle tebe.Z ničeho nic. Nebo ty změny měli naplánovaný už dřív a s tvým příchodem to nemá nic společného a je to jen shoda náhod? Sis mohl založit vlastní stránky o TSCC a dát si tam ty svoje sponzory a nastavit si vlastní pravidla.

P.S.: Docela by mě zajímalo co napsali ti sponzoři do té smlouvy.Asi bys mi ji neposlal na meil? Nebo žádná zatím není?

P.S.: Doufám, že se admini nezúčastní soutěže.

39 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

jo..byl sem si temer jistej zes to byl ty
ostatni normalni admini znaji a umi pouzivat vic funkci nez jen mazat..

obvykle pokud to je vylozene OT  ale zaroven je to dosti plne po obsahove strance a skyta mnoho diskuznich moznosti, tak se to presouva do jineho topicu
nebudu prece ja sam zakladat topic kdyz ani nevim kam by patril a navic je pak velka sance ze bude smazan - navic muj prispevek byl vylozena reakce na to co jsi psal ZDE v tomto topicu a me nazory a napady ohledne soutezi a vubec obecne o celem konceptu souteze a stim spojenych veci. proto si myslim ze sem patril.
a pokud ty se chovas jak se chovas, tak musis cekat reakce
ale pokud ty reakce bez varovani ci odpovedi smazes tak se nezlob ale to nevypovida o tvem zdravem egu

a napadani? byl sem veskrze slusny a cele to bylo odlehcenou formou a spise nez jasna vytka to bylo koncene otaznikem a otevrenosti , jakoby takova  pobidka abys to upresnil a uvedl na spravnou miru, o to vic mne prekvapilo a znechutilo ze jsi to jen tak smazal , navic kdyz nekteri z pritomnych se stim prispevkem ztotoznovali nebo ho podporili..(anebo mozna prave proto si to rychle smazal)
btw: navic sem tam kladl spoustu otazek ktere by celou akci osvetlili a vrhli vice svetla na celou vec a i by to pak lepe lidi chapali a k tomu pristupovali, take smazano..

BTW2 ten prispevek v jinem topicu byl ostreji laden a bylo tam vice OT nez k veci (ale aspon to bylo dusledne oddelene) , ale o tom se ted tady nebavim..ten sem tusil ze smazes velmi rychle a i sem stim napul pocital , byl to takovy testovaci..ale za prispevkem co byl zde si stojim!

ano tento prispevek je take off..ale kde jinde sem mel jako reagovat?
TIMTO ZADAM O PRESUN DO VHODNEJSIHO TOPICU
(pro nezasvecene adminy - obvykle se sem napise poznamka nebo do noveho poznamka ze doslo k presunu..aby to lidi vedeli a pak to nehledali nebo se nedivili kam to zmizelo)

Rejža svým vlastním drápkem:)

40 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

Václav Sedlář napsal:

To chrochtal:

Ale mohl si ten příspěvek přesunout do OT a ne to hned smazat. Promiň-je to jen můj názor, ale s tvým příchodem se tu začali dít věci-mazání příspěvků, strašně moc změn a inovací podle tebe, zrušení sekcí.Začal si tady normálně diktovat. Nevím co za tím vším je, že se ti tady začali staří admini klanět a dělat vše podle tebe.Z ničeho nic. Nebo ty změny měli naplánovaný už dřív a s tvým příchodem to nemá nic společného a je to jen shoda náhod? Sis mohl založit vlastní stránky o TSCC a dát si tam ty svoje sponzory a nastavit si vlastní pravidla.

P.S.: Docela by mě zajímalo co napsali ti sponzoři do té smlouvy.Asi bys mi ji neposlal na meil? Nebo žádná zatím není?

P.S.: Doufám, že se admini nezúčastní soutěže.

Drahy Vaclave,
opet pises nesmysly, stejne jako na HP.
1) jednak jsi off, toto forum je o Soutezi, cili tvuj prispevek z vetsíny mimo, pokud mi neco chces, pls PM
2) Nikdo se nikomu neklani
3) Kde jsi prisel na to, ze existuje nejaka smlouva?
4) Kde jsi prisel na to, ze by jsi mel dostat na mail cokoliv o chodu sponzoringu?
3) to je samozrejmost

a naposledy, toto je forum o soutezi, posledni dva prispevky - Vaclav Sedlar a Rejza zde nechavam z duvodu objektivity, hlavni admin je Skye, nebo PM na me. dekuji.

Zlej pes

41 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

soutez zahajena

Zlej pes

42 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

Chrochtal napsal:

ano, nejspise dame 30 otazek z prostredi T, ktere kazdy kdo chodi na web a/nebo sleduje serial a videl filmy bude vedet. Preci jen, nejsme charita, abychom davali ceny zadarmo smile

no tak nevim kolik lidi pocita agenty FBI jak litaj od Cromartieho big_smile
diky za soutez, jdu se s tim nejak poprat smile

43 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

bojuj smile

Zlej pes

44 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

Ahoj, jsem tu nový. Díky za soutez, doufam ze splnuji podminky.
Terminatora (filmy i serial) jsem videl ted o vikendu poprve, kamos me k tomu donutil.  mrgreen
Takže si jeste dost veci pamatuji, takze soutez mi prisla lehka, asi az na 4 otazky. No problem!

Třeba Derekovo tetovani a pocet T v prvni serii :evil: .

Hastala Vista Baby

45 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

vitej u nas smile

Zlej pes

46 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

aha, ja si rikal ze tak 40 dobre by nemuselo bejt tak spatny, tak priste smile

47 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

noooooo, súťaž je veru naozaj ťažká, pre skutočných fadov, ak by som chcel uspieť, tak by som to musel prelúskať celé od začiatku a ešte aj filmy k tomu, ale nevadí, možno to skúsim.
takže: hastalavista baby  big_smile  big_smile  big_smile

48 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

gut smile vsak ceny za to stoji smile

Zlej pes

49 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

Chrochtal napsal:

ano, komunita tu je, takze ji rozvijejme a to nejen v den, kdy vyjde novy dil a je tu hafo lidi na stahovani smile)) cili pretavit komunitu stahovacu fanousku na komunitu fanousku smile

Poslední dobou je tady mrtvo, sice přibilo dost novych lidi (asi kvuli soutezi) (napriklad ja, ael moje registrace se se soutezi sesla nahodou), ale sposta jich pise jen blaboly kvuli aktivite na foru.

Třeba

benny  

50 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

Podmínky soutěže napsal:

Soutěžící se musí registrovat na fóru a stát se aktivním.

To aktivni samozrejme definujeme my, takze pokud nekdo bude jenom spamovat (nevim jestli to benny dela, tedka jsem prijel z hor a jeste sem to vsechno neprecetl...), tak hadam, ze tu podminku nesplnuje mrgreen

@GrezCZ follow me on Twitter