1 Naposledy upravil: (1.1.1970 02:00:00)

Téma: Námět na 3. sezónu TSCC

Rádi bychom vyhlásili soutěž o nejlepší námět na pokračování TSCC - třetí sezónu.
Bude se jednat o literární soutěž, kdy od soutěžících budeme chtít textový materiál (ne scénář, ne povídka), který bude popisovat, jak by dle vás měla vypadat třetí sezóna TSCC.

Nebude předepsaná délka, ale samozřejmě nejzajímavější práce budou ty nejpodrobnější a nejpropracovanější.

Nejlepší námět proměníme do podoby fan fiction zde na TSCC.cz a  druhý nebo třetí nejlepší, dle kvality a možnosti, dáme k dispozici fanouškům jako tvorbu "povídky na pokračování".

Čili budou tři vítězové, účastnit se může každý registrovaný na diskusních fórech tscc.cz s minimálně dvaceti příspěvky.

Ceny pro vítěze budou: první sezóna TSCC na dvd od Magicboxu, kovova pouzdra na vaší sbírku dvd či cd, usb klíče o velikosti 8GB, sluchátka AKG, antivirus Kaspersky Internet 2010 a Mobile Security Kaspersky. Kus pro každého vítěze. Toho nejlepšího nejspíš odměníme nějakou speciální cenou navíc.

Soutěž budeme propagovat na webech na internetu formou bannerů, na diskusních fórech ohledně terminatora a scifi, na spratelenych spolecnostech, posleme zpravu skrze media a take na filmove servery.

Zlej pes

2 Naposledy upravil: Blackdejd (16.2.2010 22:57:17)

Re: Námět na 3. sezónu TSCC

nemám čas, takže se nebudu moc rozepisovat, ale já bych ve třetí sezóně rád "psal"dozvěděl více o "budoucnosti po soudném dnu," to znamená, jak lidé žijí, jak bojují proti terminátorům jak si obstárávají obživu, jestli je zničenou úplně vše (třeba takové deštné pralesy v brazílii mohly zůstat big_smile) a pod. kdybych to mněl zařadit do seriálu, tak by mněl John začít přesvědčovat lidi, že má předpoklady pro to, stát se jejich vůdcem, mnělo by se tam také více zabívat Allison, a toho, proč byla ona předlohou pro Cameron, pochybuji totiž, že by dělali infiltrátora z někoho, kdo by pro Johna nebyl blízký, taky bych se chtěl dozvědět více o Henrym a weavrové, co dělají proti Skynetu, jak vznilky a pod. A některé díly by mohly být věnované Sáře, co s ellisenem dělají v minulosti, protože si myslím, že Sáru budou hledat a pod.

spíše jsem tu napsal co bych chtěl vědět, ale berte to jako možnosti, o kterých bych já psal. kdybych mněl psát povídky smile

P.S.: nwm jestli ta soutěž ještě platí, ale aspon to tu není tak prázdný big_smile

Will you join us?
http://img249.imageshack.us/img249/1034/24487.gif
http://img412.imageshack.us/img412/566/userbar808843.gif
http://img385.imageshack.us/img385/691/18233.png